Gefu Primeline - premium kvalitātes virtuves piederumi

Gefu Primeline - dizaineru izstrādāts virtuves piederumu komplekts

Vēlaties mazliet atsvaidzināt savas virtuves interjeru? Visātrāk un lētāk to paveikt, nomainot aizkarus, traukus vai virtuves piederumus. 

 

Ja virtuves piederumus glabājat sabērtus atvilktnē, laiks tos padarīt redzamus un ērti pieejamus. Vienādi, glīti, labi nostrādāti virtuves piederumi, izliekami uz stieņa virtuves piederumiem - tas ir ne tikai skaisti, bet arī praktiski. Gefu Primeline ir pirmklasīga virtuves piederumu kolekcija, kas sevī ietver visus virtuvē lietojamos rīkus. Un, atšķirībā no gatavajiem komplektiem, Jūs varat izvēlēties, kurus no tiem iegādāties, jo nopērkami ir katrs atsevišķi. Izveidot savu perfekto virtuves piederumu komplektu ar tikai noderīgiem rīkiem. 

 

Izvietojot virtuves piederumus uz stieņa virtuves piedeerumiem, Jūs iegūstat ne tikai izskatu, bet arī ērtu pieejamību un sakārtotu gatavošanas zonu. 

 

Gefu Primeline virtuves piederumu klāstā ietilpst gan kausiņi, gan pannas lāpstiņas, putu un mērces karotes, dažādas rīves un gaļas āmurs, konservu attaisāmie, mizotāji un siera naži. Jums garšo saldējums? Primeline piederumu kolekcijā atradīsiet arī saldējuma karoti. Līstes saturu var papildināt arī ar praktiskajām PRIMELINE rīvēm, kas izgatavotas vienā dizaina stilā ar virtuvesw piederumiem.

 

Kādēļ izvēlēties Gefu Primeline virtuves piederumus - tie ir izgatavoti no pirmklasīga nerūsējošā tērauda, ergonomiski, mazgājami trauku mazgājamā mašīnā, ar plašām izvēles iespējām iegādāties tikai nepieciešamos piederumus. Ja nepietiks vietas uz viena virtuves piederumu stieņa, Gefu Smarline stieņi ir glīti savietojami viens pēc otras rindā. Un, tikpat labi, Jūs varat atsevišķus vieruves piederumu stieņus novietot dažādās vietās - tā, lai vajadzīgie instrumenti ir ērti sasniedzami tieši tur, kur Jums tas vajadzīgs. Padomāts ir arī par piederumu pakarināšanu - visiem Gefu Primeline virtuves piederumiem kātā ir cilpa pakarināšanai un tie ideāli piemēroti pakarināšanai uz Gefu Smartline āķīšiem.

 

Un, atgriežoties pie interjera dizaina, šo virtuves piederumu kolekciju izstrādājusi plaši pazīstama dizaineru kompānija Invivo industrial design, kuras veikumu regulāri augstu novērtē un atzīst visā pasaulē.

 

Virtuves piederumi Gefu Primeline labi iederēsies modernā un skandināvu stilā iekārtotā virtuvē.

Premium klases virtuves piederumi Gefu Primeline